Ako sa správať na sex priváte (1. časť) - typy klientov

01.March 2019 od admin v 2019

Ako sa správať na sex priváte (1. časť) - typy klientov

Či už si túto formu sexu zažil alebo nie, je dobré poznať isté pravidlá. Téma správania sa na sex privátoch je stále aktuálna, pretože mnoho slečien sa na svojich klientov sťažuje. Aby sa predišlo zbytočným komplikáciám a zlým skúsenostiam na oboch stranách, je dobré vedieť niekoľko vecí.

Typy klientov - ako z toho vyťažiť čo najviac

Viem, že pravda nie je vždy na strane žien poskytujúcich erotické služby. Mnoho z nich používa cudzie fotky, pričom na to prídeťe, až keď ste pred dverami. To naštve.

 

Takisto mnoho z nich napíše, že poskytuje takmer všetko, čo ti napadne, a aj to, čo by ti nikdy nenapadlo, len aby k nim niekto prišiel. No nakoniec sa začne zdráhať a zo služieb, po ktorých túžiš, nebude nič.

 

Niektoré sa dokonca správajú arogantne a ich služby stoja vieš za čo… No my sa snažíme naše slečny amatérky čo najlepšie overiť a zistiť, či je naozaj seriózna. Svoju prácu robia rady, sú diskrétne a sex ich baví. Poďme sa teda baviť nie o tom, ako sa majú chovať ony, ale o tom, ako by si sa mal chovať ty. Tak si to predsa obaja užijete viac, čo povieš?

Klient “pán tvorstva”

Patríš k tým, ktorí si myslia, že ak za sex zaplatíš, tak si môžeš robiť čo chceš? Musím ťa sklamať, ale takto to nechodí nikde. To, že si slečna nechá za svoje služby platiť, ešte neznamená, že ju môžeš ponižovať.

 

Mnoho chlapov sa k nim chová veľmi povýšenecky a negatívne. Sú nepríjemní a tvária sa, akoby tu bola len na to, aby splnila všetky ich túžby, no nič im nie je dobré. Všetko ofrflú a sex si vlastne vôbec neužijú.

 

Ak patríš medzi nich, ver, že z návštevy privátu nikdy nebudeš mať to, čo by si mohol dostať, keby si sa správal lepšie. Ak budeš odporný, asi ťažko bude mať slečna chuť ťa uspokojiť. Ak jej snahu neoceníš a namiesto toho ju budeš ponižovať, zneistie a nebude taká dobrá, ako by mohla byť. A hlavne, ak ju to nebude baviť, pretože jej budeš dávať najavo, že všetko robí zle, ťažko sa zlepší a ukáže ti svoje triumfy.                                                                                              

 

Klient “pod parou”

Stáva sa, že klienti prichádzajú na privát pod vplyvom alkoholu či drog. Ver či never, ale v takom stave si to moc neužiješ. Skôr naopak. Ak budeš namol, tak sa ti ani nepostaví a zbytočne si si za niečo zaplatil. Alebo si to nebudeš ani pamätať.Pod vplyvom sú klienti najmä často hluční a nevyspytateľní. Nakoniec si to neužije ani jedna strana, tak na čo to robiť?

 

Klient “čistý sex”

Patríš medzi tých, ktorí si prosto chcú zatrtkať a nič ich nezaujíma? Je ti jedno, čo ona, ide ti len o uspokojenie. Potrebuješ ho prosto niekam strčiť a poriadne si veď vieš čo…

Tento typ klienta nie je nejak prieberčivý a ide mu len o jedno. V podstate to asi obom stranám vyhovuje, ale to už záleží od nich.

 

Klient “voyeur”

Potrpíš si na kvalitu? Musí slečna vyzerať dobre a byť príjemná? Mnoho klientov si radšej priplatí, len aby získalo “kvalitu”. Ak ti nestačí hocijaká ženská a potrpíš si na upravený vzhľad a ladné pohyby, patríš určite do tejto skupiny.

Pre niekoho je to možno nepodstatné, ale mnohým z nás lahodí pohľad na krásnu ženu, ktorá vyzerá priam luxusne. Dokonalá postava a príjemné vystupovanie je to, čo priláka nejedného muža. Kto by si to potom neužil, však?

Bežný klient

S akým typom klientov sa ženy stretávajú najčastejšie? Nazval som ho bežný klient, nakoľko je najbežnejší. V súkromnom živote sa ti nedostáva toho, čo by si chcel, a chceš si skúsiť niečo nové. Očakávaš príjemné a zároveň vzrušujúce chvíle s niekým novým, nepoznaným.

 

Intímna atmosféra s krásnou ženou je to, čo očakáva mnoho z nás. Ani nevieš ako, a len pár slov či pohybov ťa totálne odrovná a prebudí v tebe zviera. Užiješ si to ako sa patrí a domov odchádzaš spokojný.

Chceš vedieť viac o tom, ako sa správať na privátoch? Pozri si druhú časť.


Komentáre


Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť..