Ako sa správať na sex priváte (2. časť) - pravidlá, ktorými je lepšie sa riadiť

27.May 2019 od admin v 2019

Ako sa správať na sex priváte (2. časť) - pravidlá, ktorými je lepšie sa riadiť

V prvej časti sme si povedali pár slov o typoch klientov, s ktorými sa naše žienky stretávajú najčastejšie. Niektorí majú svoje muchy a iní zase výhody. Keby bolo bežných klientov viac, bola by spokojnosť na oboch stranách oveľa častejšie. Aby sme docielili čo najväčšiu spokojnosť nielen klientov, ale aj slečien na sex privátoch, treba sa držať istých pravidiel. Aké to sú?

 

Diskrétnosť

Najdôležitejšie pravidlo, ktorého sa treba držať, je diskrétnosť. Tak ako slečny nechcú poškodiť tvoje dobré meno, tak aj ty by si mal brať ohľad na ich identitu. Chceš sa predsa ešte niekedy zabaviť, no nie? Ak by sa to prevalilo, slečna by skončila a mnoho mužov, vrátane teba, by tak prišlo o možnosť spoznať ju.

 

Slušnosť

Vyššie som už spomenul, že ak budeš ženu urážať, nič poriadne z nej nedostaneš. Skús to teda naopak. Pochváľ ju, ak sa ti niečo páči. Uvidíš, čo to s ňou urobí. Buď slušný a príjemný. Vieš, ako to je. Ak sa dotkneš tých správnych miest (či už slovne alebo dotykom), bude ochotná urobiť pre teba čokoľvek. A koniec koncov, si to tak najviac aj užiješ.

Komunikácia

Ak ti niečo vadí a naopak, niečo zbožňuješ, určite jej o tom povedz dopredu. Bude tak na teba nachystaná a viac si to užiješ, ako keď bude len tápať v tom, čo ťa tak môže vzrušiť. Samozrejme vedia niektoré slečny už pomaly po pár minútach vycítiť, čo ťa vzruší, no lepšie je využiť celý ten zaplatený čas čo najlepšie, čo povieš?

 

Hygiena

Okej, toto je podľa mňa dosť podstatné. Tebe by sa tiež nepáčilo, keby si si zaplatil 8811 za príjemnú spoločnosť a otvorí ti neupravená a smradľavá ženská. V tomto prípade sa teda nielen od slečny očakáva, že bude na stretnutie pripravená. Najmä pri orálnom sexe by sa asi nenechala nahovoriť, keby jej to nevoňalo.

 

Trochu iné je, ak sa vopred dohodnete, že si dáte spoločnú kúpeľ. No zase drhnúť z vás špinu naozaj nemusí. :) Všetko je o dohode. Preto, ak si niečim nie si istý, určite si to s ňou najskôr vykomunikuj, aby sa predišlo neskorším nedorozumeniam.

Zhrnutie na záver

Ak si chceš sex za peniaze užiť a nespôsobiť sebe alebo slečne traumu, skús sa držať týchto bodov. Nehovorím, že ich musíš do bodky splniť, ani, že to bez nich nejde. Ak však chceš svoje peniaze investovať čo najlepšie a užiť si to čo najviac, určite sa týmito radami riaď.

 

Slečny pre teba spravia všetko, čo bude v ich silách, stačí len byť slušný a nepovyšovať sa. Všeobecne je to tak predsa aj v živote. Ak žene polichotíš a dáš do toho aj niečo zo seba, uvidíš, že ťa nesklame.

 

Zaujíma ťa, aký typ klienta si a čomu sa vyvarovať? Pozri si prvú časť článku, ako sa správať na sex priváte.Komentáre


Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť..