Erotický inzertný portál,Sex ponuka,Sex privát,Sexi Stretko - Stretco.sk
Zamknuté 1 príspevok Strana 1 z 1
Pravidla prispievania na fóre !!!
 • admin
  Site Admin
  Príspevky: 1
  Dátum registrácie: Po, 15. Októbra 2018, 19:11
  Kontaktovať užívateľa:

  Pravidla prispievania na fóre !!!

  od užívateľa admin » Pi, 5. Apríla 2019, 15:13

  Ak sa chceš podeliť o svoje skúsenosti a dojmy z návštevy erotického privátu, snaž sa svoju skúsenosť v príspevku čo najlepšie opísať. Nielen že tým pomôžeš ostatným pri rozhodovaní, ale zároveň napomôžeš milým a šikovným dievčatám pri zvyšovaní ich obľúbenosti.

  V diskusii platia všeobecné pravidlá slušnosti a netikety. Je nám jasné, že v tejto branži existuje veľká rivalita, preto by sme boli radi, keby príspevky vo fóre boli vedené slušným, neurážlivým štýlom v rámci zachovania zdravej diskusie. Vzájomné urážky, vulgarizmy či nevhodné príspevky tu nie sú vítané.

  V rámci uľahčenia prístupu a ”fungovania” na portáli sme pre teba pripravili naviazanie inzerátov priamo na tvoj príspevok vo fóre. Pomocou BBCODE vložíš do svojho príspevku zjednodušený náhľad so základnými údajmi dievčaťa, čiže ostatní nebudú musieť preklikávať ďalšie okná aby vedeli, o kom je reč.

  Či už si inzerentkou alebo návštevníkom a máš nápad ako vylepšiť či zefektívniť fungovanie fóra, neváhaj a napíš nám priamo do rubriky Návrhy & Nápady. Naše oči neostanú slepé a uši hluché.

  Dávame ti do pozornosti tiež pár jednoduchých pravidiel, na ktoré pri svojich príspevkoch nezabudni:
   Nikdy neuvádzaj presnú adresu navštíveného bytu/privátu. Samozrejme, diskrétnosť platí na oboch stranách. V opačnom prípade si moderátori vyhradzujú právo takéto príspevky nekompromisne mazať.
   Tvoje hodnotenie poskytnutých služieb by malo byť čo najkomplexnejšie. Návštevníci fóra bezpochyby ocenia detaily- prostredie, celkovú atmosféru,... Bol okrem sexu aj príjemný bonus v podobe pokecu alebo kávičky?
   Vyhni sa urážlivým výlevom, či vulgárnym hodnoteniam na adresu dotyčnej dámy. Hodnotiť by sa mali predovšetkým služby a nie to, ako kto vyzerá; navyše keď je to výlučne vec vkusu.
   NA ZÁVER: Aby sa témy či príspevky neduplikovali, použi najskôr funkciu vyhľadávania. Je to najrýchlejší a najlepší spôsob, ako dohľadať informácie o tebou vybratom dievčati. Ďakujeme.


  !!! PREVÁDZKOVATEĽ FÓRA NEZODPOVEDÁ ZA OBSAH A PRAVDIVOSŤ ZOBRAZOVANÝCH PONÚK !!!

  Pri pridávaní ponuky práce ťa prosíme o dodržanie nasledovných pravidiel:

   V názve príspevku vždy uvádzaj konkrétne mesto / lokalitu, kde prácu ponúkaš (napr. Bratislava, Trenčín, Košice, atď.).
  POZN: Nedáme tam príklad na lokalitu? Sú tu iba mestá. :)

  BRATISLAVA - Hľadáme príjemné spoločníčky
  Hľadám kamošku - Trenčín
   V texte príspevku presne popíš svoju pracovnú ponuku
   V príspevku musí byť uvedené funkčné telefónne číslo

  Ponuky práce bez uvedenia telefónneho čísla nebudú uverejnené, takisto nebudú uverejnené duplicitné ponuky s úmyslom SPAMovania tejto témy.
Zamknuté 1 príspevok Strana 1 z 1

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný

Erotický inzertný portál,Sex ponuka,Sex privát,Sexi Stretko - Stretco.sk